Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies

Bäst koll på lokal fotboll

Division 6 Bohuslän södra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Groheds IF / LSK Groh/Ljungsk 16 12 1 3 28 37
2 Herrestads AIF U-lag Herrestad U 16 11 2 3 27 35
3 Svenshögens SK / ÖIK Svenshögen/ÖIK 16 10 2 4 24 32
4 Stenungsunds IF OLD Stenungs Old 16 10 1 5 15 31
5 Skärhamns IK U-lag Skärhamn U 16 7 1 8 0 22
6 Henån / Gilleby Henån/Gilleby 16 6 1 9 -7 19
7 Morlanda GoIF Morlanda 16 4 2 10 -22 14
8 Stala IF / Myckleby IK U-lag Stala/Myckl U 16 4 1 11 -31 13
9 IFK Valla U-lag Valla U 16 1 3 12 -34 6
  • Henån / Gilleby 4-1 Herrestads AIF U-lag
  • Groheds IF / LSK 1-0 Morlanda GoIF
  • IFK Valla U-lag 2-2 Svenshögens SK / ÖIK
  • Morlanda GoIF 3-2 Skärhamns IK U-lag
  • Stala IF / Myckleby IK U-lag 2-4 Svenshögens SK / ÖIK
    IFK Valla U-lag 0-4 Groheds IF / LSK
    Herrestads AIF U-lag 6-0 Stenungsunds IF OLD
  • Henån / Gilleby 10-1 Morlanda GoIF
  • Svenshögens SK / ÖIK 3-1 Herrestads AIF U-lag
    IFK Valla U-lag 0-4 Stala IF / Myckleby IK U-lag
  • Skärhamns IK U-lag 0-2 Groheds IF / LSK
  • Morlanda GoIF 0-1 Stenungsunds IF OLD
  • Groheds IF / LSK 7-1 Stala IF / Myckleby IK U-lag
  • Skärhamns IK U-lag 5-5 Henån / Gilleby
    Herrestads AIF U-lag 3-0 IFK Valla U-lag
  • Stala IF / Myckleby IK U-lag 2-2 Herrestads AIF U-lag
    Stenungsunds IF OLD 3-4 Skärhamns IK U-lag
  • Henån / Gilleby 2-3 Groheds IF / LSK
    Svenshögens SK / ÖIK 5-0 Morlanda GoIF
  • Groheds IF / LSK 2-3 Herrestads AIF U-lag
  • Morlanda GoIF 1-1 IFK Valla U-lag
  • Skärhamns IK U-lag 0-3 Svenshögens SK / ÖIK
    Henån / Gilleby 3-2 Stenungsunds IF OLD
  • IFK Valla U-lag 0-1 Skärhamns IK U-lag
    Stala IF / Myckleby IK U-lag 5-2 Morlanda GoIF
    Stenungsunds IF OLD 2-3 Groheds IF / LSK
  • Svenshögens SK / ÖIK 5-2 Henån / Gilleby
  • Morlanda GoIF 2-5 Herrestads AIF U-lag
  • Henån / Gilleby 0-6 IFK Valla U-lag
  • Skärhamns IK U-lag 4-1 Stala IF / Myckleby IK U-lag
  • Svenshögens SK / ÖIK 2-3 Stenungsunds IF OLD
  • Stala IF / Myckleby IK U-lag 3-5 Henån / Gilleby
    Herrestads AIF U-lag 5-2 Skärhamns IK U-lag
    IFK Valla U-lag 0-2 Stenungsunds IF OLD
  • Herrestads AIF U-lag 2-1 Henån / Gilleby
  • Svenshögens SK / ÖIK 4-1 IFK Valla U-lag
  • Morlanda GoIF 2-1 Groheds IF / LSK
  • Stala IF / Myckleby IK U-lag 1-3 Stenungsunds IF OLD
  • Skärhamns IK U-lag 4-2 Morlanda GoIF
  • Stenungsunds IF OLD 4-1 Herrestads AIF U-lag
  • Svenshögens SK / ÖIK 3-0 Stala IF / Myckleby IK U-lag
  • Groheds IF / LSK 5-0 IFK Valla U-lag
  • Stenungsunds IF OLD 10-2 Stala IF / Myckleby IK U-lag
  • Herrestads AIF U-lag 2-2 Svenshögens SK / ÖIK
  • Morlanda GoIF 5-3 Henån / Gilleby
  • Groheds IF / LSK 4-2 Skärhamns IK U-lag
    Stala IF / Myckleby IK U-lag 2-1 IFK Valla U-lag
  • Svenshögens SK / ÖIK 2-3 Groheds IF / LSK
  • Stenungsunds IF OLD 2-1 Morlanda GoIF
  • Stala IF / Myckleby IK U-lag 3-4 Groheds IF / LSK
    IFK Valla U-lag 0-7 Herrestads AIF U-lag
  • Henån / Gilleby 0-5 Skärhamns IK U-lag
  • Morlanda GoIF 3-6 Svenshögens SK / ÖIK
  • Herrestads AIF U-lag 8-1 Stala IF / Myckleby IK U-lag
    Groheds IF / LSK 7-2 Henån / Gilleby
  • Skärhamns IK U-lag 2-3 Stenungsunds IF OLD
  • Herrestads AIF U-lag 3-2 Groheds IF / LSK
    IFK Valla U-lag 1-1 Morlanda GoIF
    Svenshögens SK / ÖIK 8-4 Skärhamns IK U-lag
  • Stenungsunds IF OLD 6-2 Henån / Gilleby
  • Morlanda GoIF 4-1 Stala IF / Myckleby IK U-lag
  • Groheds IF / LSK 1-1 Stenungsunds IF OLD
  • Skärhamns IK U-lag 4-1 IFK Valla U-lag
    Henån / Gilleby 3-1 Svenshögens SK / ÖIK
  • Herrestads AIF U-lag 3-2 Morlanda GoIF
  • Stala IF / Myckleby IK U-lag 1-4 Skärhamns IK U-lag
  • IFK Valla U-lag 0-4 Henån / Gilleby
    Stenungsunds IF OLD 1-3 Svenshögens SK / ÖIK
  • Groheds IF / LSK 2-0 Svenshögens SK / ÖIK
  • Skärhamns IK U-lag 2-4 Herrestads AIF U-lag
    Stenungsunds IF OLD 5-2 IFK Valla U-lag
  • Henån / Gilleby 2-3 Stala IF / Myckleby IK U-lag

Skytteligan

  • 1.
    William Lindh Gråsjö Groheds IF / LSK
    17
  • 2.
    Simon Gustafsson Groheds IF / LSK
    12
  • 2.
    Simon Norberg Morlanda GoIF
    9
  • 4.
    Hamed Nazari Herrestads AIF U-lag
    8
  • 4.
    Jesper Frykberg Stala IF / Myckleby IK U-lag
    7
  • 4.
    Lukas Martinsson Herrestads AIF U-lag
    7
  • 4.
    Majid Akbari Herrestads AIF U-lag
    7
  • 8.
    Joakim Litzén Herrestads AIF U-lag
    6
  • 8.
    Tim Karebring Henån / Gilleby
    6
  • 8.
    Tony Fremming Herrestads AIF U-lag
    6
Visa fler