Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies

Bäst koll på lokal fotboll

Division 5 Västergötland södra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Limmareds IF Limmared 22 16 3 3 31 51
2 Sätila SK Sätila 22 14 4 4 45 46
3 Dalsjöfors GoIF Dalsjöfors 22 14 3 5 33 45
4 Äspereds IF Äspered 22 12 5 5 19 41
5 Mariedals IK Mariedal 22 10 7 5 10 37
6 Kinnahults IF Kinnahult 22 9 5 8 -3 32
7 Torestorp/ Älekulla FF Torestorp/Äle 22 8 3 11 0 27
8 Tvärred-Vegby FC Tvärred/Vegby 22 8 3 11 -9 27
9 IFK Örby Örby 22 7 4 11 -12 25
10 Högvads BK Högvad 22 7 2 13 -29 23
11 Hössna/Timmele Hössna/Timmele 22 5 1 16 -36 16
12 Hajoms IF Hajom 22 1 2 19 -49 5
  • Dalsjöfors GoIF 5-0 IFK Örby
  • Tvärred-Vegby FC 2-0 Högvads BK
  • Limmareds IF 4-0 Torestorp/ Älekulla FF
    Hajoms IF 1-2 Hössna/Timmele
  • Kinnahults IF 0-3 Äspereds IF
    Mariedals IK 1-0 Sätila SK
  • Högvads BK 1-6 Kinnahults IF
  • Torestorp/ Älekulla FF 0-2 Dalsjöfors GoIF
  • IFK Örby 2-1 Tvärred-Vegby FC
  • Mariedals IK 1-1 Äspereds IF
    Sätila SK 3-2 Hajoms IF
  • Hössna/Timmele 2-6 Limmareds IF
  • Dalsjöfors GoIF 3-0 Hössna/Timmele
  • Limmareds IF 1-0 Sätila SK
    Hajoms IF 1-3 Äspereds IF
  • Mariedals IK 3-3 Kinnahults IF
    IFK Örby 2-2 Högvads BK
  • Tvärred-Vegby FC 3-1 Torestorp/ Älekulla FF
  • Kinnahults IF 4-0 Hajoms IF
    Sätila SK 1-2 Dalsjöfors GoIF
  • Äspereds IF 4-4 Limmareds IF
  • Högvads BK 1-4 Mariedals IK
  • Torestorp/ Älekulla FF 3-3 IFK Örby
  • Limmareds IF 2-1 Kinnahults IF
  • Hössna/Timmele 2-4 Tvärred-Vegby FC
  • Dalsjöfors GoIF 1-1 Äspereds IF
    Hajoms IF 2-5 Mariedals IK
  • Torestorp/ Älekulla FF 3-1 Högvads BK
    IFK Örby 1-0 Hössna/Timmele
  • Tvärred-Vegby FC 2-3 Sätila SK
  • Mariedals IK 0-0 Limmareds IF
    Hössna/Timmele 2-0 Torestorp/ Älekulla FF
    Högvads BK 2-1 Hajoms IF
  • Kinnahults IF 1-0 Dalsjöfors GoIF
    Äspereds IF 6-2 Tvärred-Vegby FC
    Sätila SK 2-0 IFK Örby
  • Hössna/Timmele 0-5 Högvads BK
  • Torestorp/ Älekulla FF 2-2 Sätila SK
    IFK Örby 0-3 Äspereds IF
  • Tvärred-Vegby FC 4-4 Kinnahults IF
  • Dalsjöfors GoIF 3-3 Mariedals IK
  • Äspereds IF 1-2 Torestorp/ Älekulla FF
  • Hajoms IF 1-3 Dalsjöfors GoIF
    Mariedals IK 3-3 Tvärred-Vegby FC
  • Kinnahults IF 1-1 IFK Örby
  • Sätila SK 4-0 Hössna/Timmele
  • Högvads BK 2-5 Limmareds IF
  • IFK Örby 1-2 Mariedals IK
    Tvärred-Vegby FC 1-0 Hajoms IF
  • Sätila SK 10-1 Högvads BK
    Hössna/Timmele 0-1 Äspereds IF
  • Dalsjöfors GoIF 1-0 Limmareds IF
  • Torestorp/ Älekulla FF 2-5 Kinnahults IF
  • Hajoms IF 2-2 IFK Örby
  • Kinnahults IF 5-1 Hössna/Timmele
  • Äspereds IF 0-1 Sätila SK
    Limmareds IF 2-1 Tvärred-Vegby FC
  • Dalsjöfors GoIF 7-0 Högvads BK
  • Mariedals IK 2-1 Torestorp/ Älekulla FF
    Tvärred-Vegby FC 2-6 Dalsjöfors GoIF
  • Limmareds IF 2-1 Hajoms IF
  • Sätila SK 8-1 Kinnahults IF
    Hössna/Timmele 1-1 Mariedals IK
    Torestorp/ Älekulla FF 2-1 Hajoms IF
    IFK Örby 1-3 Limmareds IF
    Högvads BK 2-4 Äspereds IF
  • Äspereds IF 1-1 Kinnahults IF
  • Hössna/Timmele 1-3 Hajoms IF
    Högvads BK 0-5 Tvärred-Vegby FC
  • IFK Örby 4-2 Dalsjöfors GoIF
  • Sätila SK 5-0 Mariedals IK
    Torestorp/ Älekulla FF 3-4 Limmareds IF
  • Kinnahults IF 2-0 Högvads BK
  • Tvärred-Vegby FC 2-1 IFK Örby
    Äspereds IF 3-1 Mariedals IK
    Limmareds IF 2-1 Hössna/Timmele
  • Dalsjöfors GoIF 3-6 Torestorp/ Älekulla FF
  • Hajoms IF 1-6 Sätila SK
  • Torestorp/ Älekulla FF 1-1 Tvärred-Vegby FC
  • Sätila SK 3-1 Limmareds IF
    Hössna/Timmele 0-5 Dalsjöfors GoIF
  • Högvads BK 3-2 IFK Örby
  • Kinnahults IF 4-3 Mariedals IK
    Äspereds IF 5-2 Hajoms IF
  • Dalsjöfors GoIF 1-1 Sätila SK
    IFK Örby 4-2 Torestorp/ Älekulla FF
    Mariedals IK 4-1 Högvads BK
  • Limmareds IF 2-3 Äspereds IF
  • Hajoms IF 2-2 Kinnahults IF
    Tvärred-Vegby FC 1-2 Hössna/Timmele
  • Äspereds IF 0-1 Dalsjöfors GoIF
    Högvads BK 0-2 Torestorp/ Älekulla FF
  • Kinnahults IF 2-3 Limmareds IF
  • Sätila SK 5-0 Tvärred-Vegby FC
    Hössna/Timmele 3-4 IFK Örby
  • Mariedals IK 5-2 Hajoms IF
  • Limmareds IF 3-3 Mariedals IK
  • Hajoms IF 2-3 Högvads BK
  • Torestorp/ Älekulla FF 4-0 Hössna/Timmele
    IFK Örby 3-5 Sätila SK
  • Dalsjöfors GoIF 7-0 Kinnahults IF
    Tvärred-Vegby FC 1-3 Äspereds IF
  • Sätila SK 5-1 Torestorp/ Älekulla FF
    Mariedals IK 1-2 Dalsjöfors GoIF
  • Hajoms IF 0-6 Limmareds IF
    Kinnahults IF 0-1 Tvärred-Vegby FC
  • Äspereds IF 1-3 IFK Örby
    Högvads BK 4-1 Hössna/Timmele
  • Tvärred-Vegby FC 1-3 Mariedals IK
    Dalsjöfors GoIF 2-0 Hajoms IF
    Limmareds IF 2-0 Högvads BK
  • Torestorp/ Älekulla FF 2-3 Äspereds IF
    Hössna/Timmele 2-1 Sätila SK
    IFK Örby 2-3 Kinnahults IF
  • Äspereds IF 4-1 Hössna/Timmele
    Limmareds IF 3-2 Dalsjöfors GoIF
    Hajoms IF 1-3 Tvärred-Vegby FC
    Kinnahults IF 3-2 Torestorp/ Älekulla FF
    Högvads BK 3-3 Sätila SK
    Mariedals IK 6-2 IFK Örby
  • Sätila SK 2-2 Äspereds IF
    Torestorp/ Älekulla FF 5-1 Mariedals IK
    Högvads BK 4-0 Dalsjöfors GoIF
    Tvärred-Vegby FC 1-2 Limmareds IF
    Hössna/Timmele 7-3 Kinnahults IF
    IFK Örby 6-0 Hajoms IF
  • Dalsjöfors GoIF 4-1 Tvärred-Vegby FC
    Limmareds IF 6-1 IFK Örby
    Hajoms IF 2-8 Torestorp/ Älekulla FF
    Mariedals IK 3-1 Hössna/Timmele
    Kinnahults IF 3-4 Sätila SK
    Äspereds IF 0-3 Högvads BK