Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies

Bäst koll på lokal fotboll

Division 4 Göteborg A Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Gårda BK Gårda 20 14 2 4 43 44
2 Guldhedens IK Guldheden 20 13 4 3 27 43
3 SKIF Semberija Semberija 20 11 6 3 26 39
4 Stenkullens GoIK Stenkullen 20 10 3 7 22 33
5 Kode IF Kode 20 8 5 7 8 29
6 Kortedala IF Kortedala 20 7 4 9 -18 25
7 Nols IK Nol 20 6 6 8 -8 24
8 Lunden ÖBK Lunden ÖBK 20 6 6 8 -9 24
9 FC Komarken Komarken 20 5 7 8 -11 22
10 United Africa FC United Africa 20 5 4 11 -22 19
11 Floda BoIF Floda 20 0 3 17 -58 3
  • Stenkullens GoIK 0-1 Gårda BK
  • FC Komarken 2-3 Kode IF
    Lunden ÖBK 2-1 SKIF Semberija
  • United Africa FC 2-0 Floda BoIF
    Kortedala IF 0-3 Nols IK
  • Gårda BK 5-1 Guldhedens IK
  • Floda BoIF 0-1 FC Komarken
    Kode IF 1-2 Stenkullens GoIK
  • Nols IK 2-5 Lunden ÖBK
  • FC Komarken 2-2 SKIF Semberija
  • Kode IF 0-4 Gårda BK
    Kortedala IF 1-3 Guldhedens IK
  • Stenkullens GoIK 5-0 Floda BoIF
    United Africa FC 2-4 Nols IK
  • SKIF Semberija 3-2 Stenkullens GoIK
    Gårda BK 1-3 Kortedala IF
  • Nols IK 2-2 FC Komarken
    Floda BoIF 2-2 Kode IF
    Lunden ÖBK 1-3 Guldhedens IK
  • Floda BoIF 0-6 Gårda BK
  • Stenkullens GoIK 1-1 Nols IK
    Kode IF 1-1 SKIF Semberija
    Lunden ÖBK 1-1 Kortedala IF
  • United Africa FC 0-4 Guldhedens IK
  • SKIF Semberija 3-2 Floda BoIF
    Gårda BK 4-0 Lunden ÖBK
  • Nols IK 4-4 Kode IF
    Guldhedens IK 2-2 FC Komarken
  • Kortedala IF 2-0 United Africa FC
  • SKIF Semberija 2-2 Gårda BK
    Guldhedens IK 0-1 Stenkullens GoIK
  • Floda BoIF 0-1 Nols IK
  • FC Komarken 2-3 Kortedala IF
  • United Africa FC 1-1 Lunden ÖBK
  • Guldhedens IK 4-2 Kode IF
    Gårda BK 6-0 United Africa FC
  • Kortedala IF 2-1 Stenkullens GoIK
    Nols IK 0-0 SKIF Semberija
    Lunden ÖBK 3-3 FC Komarken
  • Stenkullens GoIK 5-0 Lunden ÖBK
    Nols IK 1-6 Gårda BK
    Floda BoIF 0-1 Guldhedens IK
    Kode IF 4-4 Kortedala IF
    FC Komarken 0-2 United Africa FC
  • Kortedala IF 4-4 Floda BoIF
  • Lunden ÖBK 4-5 Kode IF
    Guldhedens IK 3-2 SKIF Semberija
    FC Komarken 1-1 Gårda BK
  • United Africa FC 0-1 Stenkullens GoIK
  • SKIF Semberija 5-1 Kortedala IF
    Floda BoIF 1-1 Lunden ÖBK
  • Stenkullens GoIK 1-2 FC Komarken
    Nols IK 2-2 Guldhedens IK
  • United Africa FC 1-2 Kode IF
  • SKIF Semberija 6-3 Lunden ÖBK
    Gårda BK 2-1 Stenkullens GoIK
  • Nols IK 4-1 Kortedala IF
    Floda BoIF 1-2 United Africa FC
    Kode IF 1-1 FC Komarken
  • SKIF Semberija 4-3 United Africa FC
    Guldhedens IK 0-3 Gårda BK
  • Stenkullens GoIK 5-3 Kode IF
    Lunden ÖBK 1-3 Nols IK
  • FC Komarken 3-0 Floda BoIF
  • United Africa FC 0-2 SKIF Semberija
  • SKIF Semberija 3-0 FC Komarken
    Floda BoIF 1-3 Stenkullens GoIK
    Gårda BK 3-2 Kode IF
  • Nols IK 2-2 United Africa FC
  • Guldhedens IK 1-0 Kortedala IF
  • Kortedala IF 4-2 Gårda BK
  • Stenkullens GoIK 1-1 SKIF Semberija
    Kode IF 7-1 Floda BoIF
    Guldhedens IK 1-1 Lunden ÖBK
    FC Komarken 1-0 Nols IK
  • SKIF Semberija 3-1 Kode IF
    Guldhedens IK 4-1 United Africa FC
    Gårda BK 9-0 Floda BoIF
  • Kortedala IF 1-2 Lunden ÖBK
  • Nols IK 1-4 Stenkullens GoIK
  • Floda BoIF 2-7 SKIF Semberija
  • Lunden ÖBK 3-4 Gårda BK
    FC Komarken 0-3 Guldhedens IK
  • United Africa FC 3-0 Kortedala IF
  • Kode IF 2-1 Nols IK
  • Gårda BK 0-3 SKIF Semberija
  • Stenkullens GoIK 5-5 Guldhedens IK
    Lunden ÖBK 2-2 United Africa FC
  • Kortedala IF 4-1 FC Komarken
    Nols IK 6-0 Floda BoIF
  • SKIF Semberija 4-0 Nols IK
  • Stenkullens GoIK 6-2 Kortedala IF
    FC Komarken 0-3 Lunden ÖBK
  • Kode IF 2-7 Guldhedens IK
    United Africa FC 2-1 Gårda BK
  • Guldhedens IK 6-0 Floda BoIF
    Gårda BK 4-0 Nols IK
  • Kortedala IF 0-9 Kode IF
  • United Africa FC 1-1 FC Komarken
  • Lunden ÖBK 2-1 Stenkullens GoIK
  • Gårda BK 2-0 FC Komarken
  • Stenkullens GoIK 7-2 United Africa FC
    Floda BoIF 4-5 Kortedala IF
    Kode IF 3-1 Lunden ÖBK
    SKIF Semberija 2-3 Guldhedens IK
  • FC Komarken 2-1 Stenkullens GoIK
    Kode IF 7-3 United Africa FC
    Lunden ÖBK 3-1 Floda BoIF
    Kortedala IF 1-1 SKIF Semberija
    Guldhedens IK 4-0 Nols IK

Skytteligan

  • 1.
    Rasmus Haraldsson Kode IF
    20
  • 2.
    Svante Möller Guldhedens IK
    19
  • 2.
    Salifu Manneh SKIF Semberija
    15
  • 4.
    Philip Jonsson Gårda BK
    14
  • 4.
    Idiris Ahmed Kortedala IF
    11
  • 4.
    Oscar Gustafsson Kode IF
    11
  • 7.
    Amar Zubcevic Lunden ÖBK
    10
  • 7.
    Isac Boukachabia Guldhedens IK
    10
  • 7.
    Niklas Westman Stenkullens GoIK
    10
  • 7.
    Philip Svensson Guldhedens IK
    10
Visa fler