Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies

Bäst koll på lokal fotboll

Division 3 Västergötland västra Dam

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Ulricehamns IFK Ulricehamn 21 19 1 1 114 58
2 Södra Ving/ Timmele S Ving/Timmele 21 16 1 4 38 49
3 Wargöns IK Wargön 20 11 3 6 8 36
4 Brämhults IK Brämhult 21 11 1 9 21 34
5 Mariedals IK Mariedal 21 10 4 7 15 34
6 Alingsås KIK Alingsås KIK 21 9 6 6 12 33
7 Svenljunga IK Svenljunga 21 9 5 7 11 32
8 Vänersborgs IF Vänersborg IF 21 8 4 9 -5 28
9 Sollebrunn/Stora Mellby SAIK/SMSK 21 8 2 11 -34 26
10 Toarpsalliansen Toarpsall 21 4 3 14 -37 15
11 Hemsjö IF Hemsjö 21 4 0 17 -48 12
12 Göta BK Göta 20 0 2 18 -95 2
  • Brämhults IK 2-0 Toarpsalliansen
    Sollebrunn/Stora Mellby 0-9 Ulricehamns IFK
  • Hemsjö IF 0-3 Vänersborgs IF
    Wargöns IK 1-0 Svenljunga IK
  • Mariedals IK 5-1 Södra Ving/ Timmele
    Göta BK 1-7 Alingsås KIK
  • Vänersborgs IF 1-4 Wargöns IK
  • Södra Ving/ Timmele 4-0 Brämhults IK
    Ulricehamns IFK 7-0 Mariedals IK
  • Toarpsalliansen 4-4 Göta BK
    Svenljunga IK 0-2 Sollebrunn/Stora Mellby
  • Alingsås KIK 3-1 Hemsjö IF
  • Göta BK 1-5 Södra Ving/ Timmele
  • Hemsjö IF 2-4 Toarpsalliansen
    Mariedals IK 2-3 Sollebrunn/Stora Mellby
    Brämhults IK 0-6 Ulricehamns IFK
    Vänersborgs IF 1-0 Svenljunga IK
    Wargöns IK 2-1 Alingsås KIK
  • Södra Ving/ Timmele 1-0 Hemsjö IF
    Toarpsalliansen 0-2 Wargöns IK
  • Sollebrunn/Stora Mellby 1-0 Brämhults IK
    Ulricehamns IFK 12-0 Göta BK
  • Alingsås KIK 2-1 Vänersborgs IF
    Svenljunga IK 2-3 Mariedals IK
  • Göta BK 0-5 Sollebrunn/Stora Mellby
    Wargöns IK 6-1 Södra Ving/ Timmele
  • Brämhults IK 2-2 Mariedals IK
  • Alingsås KIK 0-1 Svenljunga IK
    Vänersborgs IF 3-1 Toarpsalliansen
  • Hemsjö IF 1-7 Ulricehamns IFK
  • Sollebrunn/Stora Mellby 3-1 Hemsjö IF
    Mariedals IK 6-1 Göta BK
  • Ulricehamns IFK 9-1 Wargöns IK
    Södra Ving/ Timmele 2-2 Vänersborgs IF
  • Toarpsalliansen 2-2 Alingsås KIK
    Svenljunga IK 1-0 Brämhults IK
  • Göta BK 1-2 Brämhults IK
    Wargöns IK 6-1 Sollebrunn/Stora Mellby
    Hemsjö IF 6-3 Mariedals IK
    Toarpsalliansen 1-1 Svenljunga IK
    Alingsås KIK 0-2 Södra Ving/ Timmele
    Vänersborgs IF 0-9 Ulricehamns IFK
  • Södra Ving/ Timmele 3-2 Toarpsalliansen
    Svenljunga IK 4-0 Göta BK
  • Brämhults IK 4-1 Hemsjö IF
    Mariedals IK 3-1 Wargöns IK
  • Sollebrunn/Stora Mellby 4-4 Vänersborgs IF
    Ulricehamns IFK 6-0 Alingsås KIK
  • Vänersborgs IF 2-5 Mariedals IK
  • Södra Ving/ Timmele 0-2 Svenljunga IK
    Wargöns IK 3-0 Brämhults IK
  • Hemsjö IF 6-3 Göta BK
    Toarpsalliansen 1-6 Ulricehamns IFK
  • Mariedals IK 1-1 Alingsås KIK
  • Ulricehamns IFK 2-1 Södra Ving/ Timmele
    Hemsjö IF 0-7 Svenljunga IK
  • Brämhults IK 5-2 Vänersborgs IF
    Sollebrunn/Stora Mellby 3-0 Toarpsalliansen
  • Göta BK 1-1 Wargöns IK
  • Vänersborgs IF 4-1 Göta BK
  • Södra Ving/ Timmele 7-1 Sollebrunn/Stora Mellby
    Alingsås KIK 1-0 Brämhults IK
  • Svenljunga IK 1-7 Ulricehamns IFK
  • Toarpsalliansen 0-4 Mariedals IK
  • Wargöns IK 3-1 Hemsjö IF
  • Svenljunga IK 1-0 Wargöns IK
  • Ulricehamns IFK 3-0 Sollebrunn/Stora Mellby
    Södra Ving/ Timmele 3-0 Mariedals IK
    Toarpsalliansen 0-4 Brämhults IK
    Alingsås KIK 3-0 Göta BK
    Vänersborgs IF 8-1 Hemsjö IF
  • Hemsjö IF 0-2 Alingsås KIK
    Mariedals IK 1-3 Ulricehamns IFK
  • Wargöns IK 1-1 Vänersborgs IF
    Sollebrunn/Stora Mellby 1-1 Svenljunga IK
  • Brämhults IK 1-3 Södra Ving/ Timmele
  • Svenljunga IK 0-0 Vänersborgs IF
  • Södra Ving/ Timmele 6-0 Göta BK
    Sollebrunn/Stora Mellby 0-4 Mariedals IK
    Ulricehamns IFK 5-0 Brämhults IK
  • Alingsås KIK 1-1 Wargöns IK
  • Göta BK 2-4 Toarpsalliansen
  • Mariedals IK 0-0 Svenljunga IK
    Göta BK 0-10 Ulricehamns IFK
  • Hemsjö IF 1-8 Södra Ving/ Timmele
    Wargöns IK 4-0 Toarpsalliansen
  • Vänersborgs IF 0-3 Alingsås KIK
  • Toarpsalliansen 0-3 Vänersborgs IF
    Svenljunga IK 0-0 Alingsås KIK
  • Mariedals IK 0-3 Brämhults IK
  • Södra Ving/ Timmele 3-2 Wargöns IK
    Ulricehamns IFK 3-0 Hemsjö IF
  • Brämhults IK 13-2 Sollebrunn/Stora Mellby
  • Brämhults IK 3-0 Svenljunga IK
    Alingsås KIK 3-0 Toarpsalliansen
  • Hemsjö IF 4-3 Sollebrunn/Stora Mellby
    Wargöns IK 1-9 Ulricehamns IFK
  • Göta BK 1-6 Mariedals IK
    Vänersborgs IF 3-5 Södra Ving/ Timmele
  • Alingsås KIK 4-5 Sollebrunn/Stora Mellby
  • Mariedals IK 6-0 Hemsjö IF
    Ulricehamns IFK 3-0 Vänersborgs IF
  • Brämhults IK 6-0 Göta BK
    Sollebrunn/Stora Mellby 1-9 Wargöns IK
  • Svenljunga IK 4-2 Toarpsalliansen
    Södra Ving/ Timmele 3-2 Alingsås KIK
  • Sollebrunn/Stora Mellby 7-0 Göta BK
  • Toarpsalliansen 2-4 Södra Ving/ Timmele
    Vänersborgs IF 4-1 Sollebrunn/Stora Mellby
  • Wargöns IK 5-4 Mariedals IK
    Göta BK 0-6 Svenljunga IK
  • Hemsjö IF 2-4 Brämhults IK
    Alingsås KIK 1-1 Ulricehamns IFK
  • Toarpsalliansen 2-1 Hemsjö IF
  • Göta BK 0-7 Hemsjö IF
    Brämhults IK 7-0 Wargöns IK
    Mariedals IK 2-1 Vänersborgs IF
    Sollebrunn/Stora Mellby 1-4 Alingsås KIK
    Ulricehamns IFK 9-1 Toarpsalliansen
    Svenljunga IK 0-5 Södra Ving/ Timmele
  • Södra Ving/ Timmele 6-3 Ulricehamns IFK
    Toarpsalliansen 5-2 Sollebrunn/Stora Mellby
    Svenljunga IK 6-0 Hemsjö IF
  • Vänersborgs IF 1-0 Brämhults IK
    Wargöns IK 0-0 Göta BK
  • Alingsås KIK 1-1 Mariedals IK
  • Hemsjö IF Wargöns IK
    Göta BK Vänersborgs IF
    Brämhults IK Alingsås KIK
    Mariedals IK Toarpsalliansen
    Sollebrunn/Stora Mellby Södra Ving/ Timmele
    Ulricehamns IFK Svenljunga IK