Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies

Bäst koll på lokal fotboll

Division 3 nordvästra Götaland Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Qviding FIF Qviding/FIF 22 18 1 3 60 55
2 Västra Frölunda IF V Frölunda 22 14 4 4 23 46
3 Hestrafors IF Hestrafors 22 10 7 5 10 37
4 Jonsereds IF Jonsered 22 12 1 9 1 37
5 Landvetter IS Landvetter 22 12 1 9 -1 37
6 IK Virgo IK Virgo 22 10 5 7 13 35
7 Gunnilse IS Gunnilse 22 10 4 8 11 34
8 Ahlafors IF Ahlafors 22 9 5 8 3 32
9 IK Kongahälla Kongahälla 22 7 2 13 -27 23
10 Älvsborg FF Älvsborg 22 4 4 14 -35 16
11 Serbiska KoIF Kozara Kozara 22 4 3 15 -30 15
12 Lerums IS Lerum 22 3 1 18 -28 10
  • IK Kongahälla 0-1 Landvetter IS
  • Västra Frölunda IF 1-0 Serbiska KoIF Kozara
    Ahlafors IF 3-1 Älvsborg FF
    Jonsereds IF 2-3 Qviding FIF
    Hestrafors IF 2-3 IK Virgo
  • Gunnilse IS 7-0 Lerums IS
  • Qviding FIF 3-1 Gunnilse IS
    Landvetter IS 2-3 Jonsereds IF
    Serbiska KoIF Kozara 1-1 Hestrafors IF
  • Älvsborg FF 1-2 Västra Frölunda IF
    IK Virgo 3-0 IK Kongahälla
    Lerums IS 0-1 Ahlafors IF
  • Ahlafors IF 2-5 Qviding FIF
  • Gunnilse IS 1-3 Landvetter IS
    Västra Frölunda IF 3-2 Lerums IS
    Älvsborg FF 1-0 Serbiska KoIF Kozara
    IK Kongahälla 2-3 Hestrafors IF
  • Serbiska KoIF Kozara 3-0 IK Kongahälla
  • IK Virgo 1-0 Gunnilse IS
    Hestrafors IF 3-1 Jonsereds IF
    Landvetter IS 1-0 Ahlafors IF
  • Lerums IS 2-0 Älvsborg FF
    Qviding FIF 6-0 Västra Frölunda IF
  • Landvetter IS 3-0 Serbiska KoIF Kozara
  • Ahlafors IF 2-2 IK Virgo
    Jonsereds IF 7-2 IK Kongahälla
  • Gunnilse IS 1-1 Hestrafors IF
  • Västra Frölunda IF 6-1 Landvetter IS
    Älvsborg FF 2-6 Qviding FIF
    Lerums IS 0-1 Serbiska KoIF Kozara
  • Qviding FIF 7-1 Lerums IS
    IK Kongahälla 2-2 Gunnilse IS
    Hestrafors IF 2-2 Ahlafors IF
    Landvetter IS 2-2 Älvsborg FF
    Serbiska KoIF Kozara 0-2 Jonsereds IF
  • IK Virgo 1-2 Västra Frölunda IF
  • Qviding FIF 1-0 Serbiska KoIF Kozara
    Ahlafors IF 3-1 IK Kongahälla
  • Gunnilse IS 3-2 Jonsereds IF
    Västra Frölunda IF 3-3 Hestrafors IF
    Älvsborg FF 0-4 IK Virgo
    Lerums IS 0-1 Landvetter IS
  • IK Virgo 3-1 Lerums IS
  • Jonsereds IF 2-3 Ahlafors IF
    Hestrafors IF 2-2 Älvsborg FF
    Landvetter IS 2-4 Qviding FIF
    Serbiska KoIF Kozara 2-1 Gunnilse IS
  • IK Kongahälla 3-2 Västra Frölunda IF
  • Jonsereds IF 2-0 IK Virgo
  • Lerums IS 2-3 Hestrafors IF
  • Qviding FIF 3-3 IK Virgo
    Ahlafors IF 3-0 Gunnilse IS
  • Västra Frölunda IF 7-1 Jonsereds IF
    Älvsborg FF 0-2 IK Kongahälla
  • IK Kongahälla 1-0 IK Virgo
  • Hestrafors IF 0-3 Qviding FIF
  • Jonsereds IF 3-2 Älvsborg FF
    Ahlafors IF 5-1 Serbiska KoIF Kozara
  • Gunnilse IS 1-2 Västra Frölunda IF
    IK Kongahälla 1-3 Lerums IS
    IK Virgo 6-1 Landvetter IS
  • Qviding FIF 4-0 IK Kongahälla
    Västra Frölunda IF 3-2 Ahlafors IF
    Landvetter IS 2-0 Hestrafors IF
    Lerums IS 2-3 Jonsereds IF
  • Serbiska KoIF Kozara 2-3 IK Virgo
    Älvsborg FF 3-4 Gunnilse IS
  • Västra Frölunda IF 1-2 Älvsborg FF
    Gunnilse IS 1-0 Qviding FIF
    Jonsereds IF 2-3 Landvetter IS
  • Qviding FIF 5-0 Jonsereds IF
    Ahlafors IF 3-2 Lerums IS
  • Hestrafors IF 2-1 Serbiska KoIF Kozara
  • Lerums IS 3-4 Gunnilse IS
  • Serbiska KoIF Kozara 2-2 Västra Frölunda IF
    Älvsborg FF 3-3 Ahlafors IF
  • IK Virgo 0-2 Hestrafors IF
  • Landvetter IS 1-2 Gunnilse IS
  • Qviding FIF 5-0 Ahlafors IF
    Serbiska KoIF Kozara 2-2 Älvsborg FF
    Hestrafors IF 3-1 IK Kongahälla
  • Lerums IS 1-3 Västra Frölunda IF
  • Jonsereds IF 1-5 Hestrafors IF
    IK Kongahälla 1-0 Serbiska KoIF Kozara
  • Ahlafors IF 3-0 Landvetter IS
  • Västra Frölunda IF 2-0 Qviding FIF
    Gunnilse IS 2-2 IK Virgo
    Älvsborg FF 2-0 Lerums IS
  • Landvetter IS 4-3 IK Kongahälla
  • Serbiska KoIF Kozara 3-2 Lerums IS
    IK Virgo 3-0 Ahlafors IF
    Qviding FIF 5-0 Älvsborg FF
    IK Kongahälla 1-1 Jonsereds IF
  • Hestrafors IF 2-2 Gunnilse IS
  • Landvetter IS 0-2 Västra Frölunda IF
  • IK Virgo 2-3 Jonsereds IF
  • Jonsereds IF 3-1 Serbiska KoIF Kozara
  • Gunnilse IS 2-3 IK Kongahälla
    Västra Frölunda IF 1-1 IK Virgo
    Ahlafors IF 1-1 Hestrafors IF
    Älvsborg FF 1-4 Landvetter IS
  • Lerums IS 2-3 Qviding FIF
  • Serbiska KoIF Kozara 0-7 Qviding FIF
    IK Kongahälla 3-2 Ahlafors IF
    Landvetter IS 0-2 Lerums IS
  • Jonsereds IF 2-4 Gunnilse IS
    Hestrafors IF 2-3 Västra Frölunda IF
    IK Virgo 2-0 Älvsborg FF
  • Qviding FIF 3-1 Landvetter IS
  • Gunnilse IS 7-2 Serbiska KoIF Kozara
    Västra Frölunda IF 5-1 IK Kongahälla
    Ahlafors IF 1-2 Jonsereds IF
    Älvsborg FF 1-4 Hestrafors IF
    Lerums IS 2-2 IK Virgo
  • IK Kongahälla 1-2 Älvsborg FF
  • Gunnilse IS 3-1 Ahlafors IF
    Hestrafors IF 3-1 Lerums IS
    IK Virgo 1-2 Qviding FIF
    Serbiska KoIF Kozara 0-2 Landvetter IS
    Jonsereds IF 2-0 Västra Frölunda IF
  • Qviding FIF 2-3 Hestrafors IF
    Landvetter IS 3-0 IK Virgo
  • Serbiska KoIF Kozara 1-4 Ahlafors IF
    Västra Frölunda IF 7-2 Gunnilse IS
    Älvsborg FF 2-6 Jonsereds IF
    Lerums IS 1-2 IK Kongahälla
  • Ahlafors IF 4-4 Västra Frölunda IF
    Gunnilse IS 8-2 Älvsborg FF
    Jonsereds IF 2-0 Lerums IS
    IK Kongahälla 0-6 Qviding FIF
    Hestrafors IF 0-2 Landvetter IS
    IK Virgo 2-0 Serbiska KoIF Kozara

Skytteligan

  • 1.
    Robin Eriksson Qviding FIF
    26
  • 2.
    Simon Chekroun Västra Frölunda IF
    23
  • 2.
    Amar Muhsin Gunnilse IS
    22
  • 4.
    Cornelis Leckborn Ahlafors IF
    21
  • 4.
    Julius Lindberg Qviding FIF
    13
  • 6.
    Emil Pettersson Hestrafors IF
    12
  • 6.
    Nihad Cengic Jonsereds IF
    11
  • 8.
    Fredrik Forsman Landvetter IS
    10
  • 8.
    Yasin Belouati Landvetter IS
    10
  • 10.
    Mattias Lindberg Qviding FIF
    9
Visa fler